FEMALE SEEDS – Auto AK

Auto AK

Nie da się ukryć, że nasiona Auto AK jest najpopularniejszą odmianą marihuany, która charakteryzuj się tym, że kwitnie automatycznie. Obecnie można już spróbować wersji od producenta Female Seeds. Na pewno nasiona pochodzące z Female Seeds są absolutnie zawsze bardzo, ale to bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo zawsze są dostępne w cenie naprawdę przystępnej. Każda zainteresowana osoba powinna się tą ofertą zainteresować. Skąd powstała akurat taka odmiana? Jest to krzyżówka Lowryder oraz AK – 47. Dzięki temu poprawiono (i to znacznie) stabilność, która zachowuje jej oryginalne cechy.

Odmiana ta charakteryzuje się także tym, że czas od nasiona do zbioru to jedyne około pięćdziesięciu sześciu dni. Uprawa jest naprawdę bardzo prosta. Dodatkowo zbiory są bardzo solidne. Między innymi właśnie dlatego odmiana ta jest uwielbiana przez tak wiele osób. Kolejna zaleta to niewątpliwie zapach oraz smak. Jest to jak najbardziej klasyczny raz najlepszy AK-acz. Warto zaznaczyć, że marihuana w celach kolekcjonerskich w Polsce jest jak najbardziej legalna i jeśli chodzi o to, to nie należy się o nic obawiać.

FEMALE SEEDS – Lemon Kush

Lemon Kush Lemon Kush – głównie indica Kolejną świetną odmianą od Female Seeds jest odmiana o nazwie Lemon Kush. Odmiana

FEMALE SEEDS – Auto Kush

Auto Kush Producent Female Seeds ma do zaoferowania swoim klientom wiele odmian nasion marihuany. Jedną z odmian jest wspaniałe Auto

FEMALE SEEDS – Auto Bubble

Auto Bubble W USA bardzo popularnymi nasionami marihuany są Bubble Gum. Chyba każdy właśnie o tych nasionach gdzieś już słyszał.