FEMALE SEEDS – Auto Kush

Auto Kush

Producent Female Seeds ma do zaoferowania swoim klientom wiele odmian nasion marihuany. Jedną z odmian jest wspaniałe Auto Kush. Mało kto wie, ale są to kwitnące automatycznie nasiona marihuany. Co ciekawe nazwa pochodzi z gór legendarnych o nazwie Hindu Kush. Odmiana ta pochodzi z Iranu, Afganistanu, Pakistanu jak i także Północnych Indii. Uprawa tejże odmiany jest naprawdę bardzo prosta. Dodatkowo charakteryzuje się bardzo krótkim czasem kwitnienia. Oprócz tego gwarantuje naprawdę porządne plony. Produkuje także lepkie oraz długie topy, które są podobne do jakże oryginalnej odmiany Kush.

Roślina sama w sobie jest niewielka. Ma jednak bardzo dużą ilość rozgałęzień. One także pokrywają się bardzo aromatycznymi topami. Roślina ta jest polecana growerom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. A jak wygląda sprawa smaku i zapachu? Na pewno w tej kwestii przypomina haze’a klasycznego. Jest to jednak zapach haze z akcentami piżmowymi. Dzięki tejże odmianie można zrelaksować się nie tylko umysłowo ale także fizycznie.

FEMALE SEEDS – Lemon Kush

Lemon Kush Lemon Kush – głównie indica Kolejną świetną odmianą od Female Seeds jest odmiana o nazwie Lemon Kush. Odmiana

FEMALE SEEDS – Auto AK

Auto AK Nie da się ukryć, że nasiona Auto AK jest najpopularniejszą odmianą marihuany, która charakteryzuj się tym, że kwitnie

FEMALE SEEDS – Auto Bubble

Auto Bubble W USA bardzo popularnymi nasionami marihuany są Bubble Gum. Chyba każdy właśnie o tych nasionach gdzieś już słyszał.